تعمیر گیربکس اتوماتیک

4/5 - (1 امتیاز)

همانطور که می دانید مجموعه مانوک ارائه دهنده بهرین خدمات در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ و همچنین سایر خودرو ها می باشد شما می توانید بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت از این مجموعه دریافت کنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک را کجا انجام دهیم؟

تعمیر گیربکس اتوماتیک یک کار پیچیده است که بهتر است به مکانیک های واجد شرایط واگذار شود. در اینجا نحوه یافتن خدمات تعمیر گیربکس خودرو خوب آمده است:

جستجوی آنلاین:

به دنبال تعمیرگاه های متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک در منطقه خود باشید. عبارات جستجویی مانند «تعمیر گیربکس اتوماتیک [شهر شما]» یا «تعمیر گیربکس [شهر شما]» باید نتایجی را به همراه داشته باشد.

برای سنجش شهرت و کیفیت خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه های مختلف، نظرات آنلاین مشتریان قبلی را بخوانید.

برای توصیه هایی در مورد تعمیرگاه های قابل اعتماد گیربکس، با دوستان، خانواده یا علاقه مندان به خودرو صحبت کنید.

با بخش خدمات نمایندگی خودرو خود تماس بگیرید و از ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک مطلع شوید.

در تعمیرگاه به دنبال چه چیزی باشید:

تجربه: به دنبال یک مغازه با مکانیک های مجرب و متخصص در تعمیر گیربکس اتوماتیک باشید.

گارانتی: اطمینان حاصل کنید که تعمیرگاه گارانتی کار خود را ارائه می دهد و به شما آرامش می دهد.

شفافیت: مغازه‌ای را انتخاب کنید که توضیح واضحی در مورد مشکل، گزینه‌های تعمیر و هزینه‌های مرتبط ارائه دهد.

خدمات مشتری: به دنبال فروشگاهی باشید که خدمات مشتری خوبی داشته باشد تا شما را در طول فرآیند تعمیر در جریان قرار دهد.

در حالی که منابع آنلاین و کتابچه راهنمای تعمیرات برای گیربکس های اتوماتیک موجود است، درک پیچیدگی این گیربکس ها مهم است. در اینجا این است که چرا تعمیر( توسط خودتان) DIY ممکن است ایده آل نباشد:

ابزارهای تخصصی: کار بر روی گیربکس های اتوماتیک اغلب به ابزار و تجهیزات خاصی نیاز دارد که اکثر افرادی که خودشان تعمیرات را انجام می دهند نخواهند داشت.

دانش فنی: تعمیر گیربکس ها مستلزم درک عمیق عملکرد گیربکس اتوماتیک و روش های عیب یابی است.

خطر آسیب: تلاش های نادرست برای تعمیر می تواند باعث آسیب بیشتر به گیربکس شود و منجر به تعمیرات گران تر شود.

اگر مکانیک بسیار ماهر با ابزار و دانش لازم نیستید، ایمن تر و مقرون به صرفه تر است که تعمیر گیربکس اتوماتیک را به متخصصان بسپارید.

اکثر افراد در حال حاضر اتومبیل دارند و به خوبی می دانند که چگونه از اتومبیل خود مراقبت کنند. با این وجود، در لحظه ای که مشکلات فنی در موتور خودرو ایجاد می شود، تنها راه برای چرخاندن مجدد خودرو این است که به دنبال خدمات یک ارائه دهنده تعمیر خودرو با صلاحیت باشید که ممکن است تعمیر گیربکس خودرو را با موفقیت انجام دهد و خودرو را به حالت کار اولیه آن با این حال، چندین فروشگاه خدمات تعمیر گیربکس خودرو در بازار وجود دارد، و باید یکی را انتخاب کنید که دانش گسترده ای در مورد تعمیر گیربکس خودرو داشته باشد.

خوب است برای رفع نیازهای فوری به زودی با مرکز خدمات تعمیر گیربکس مکانیک تماس بگیرید. در زیر یکی از نکات ضروری برای کمک به انتخاب خدمات مناسب تعمیر گیربکس آمده است.

به دنبال توصیه ها باشید شما باید از نزدیکترین دوستان، همکاران خود در محل کار، یا حتی سایر اعضای خانواده در مورد مرجع مراکز خدمات ایده آلی که تعمیر گیربکس خودرو را در همان منطقه ارائه می دهند، بپرسید. این افرادی هستند که به آنها اعتماد دارید و به احتمال زیاد آنها ممکن است قبلاً خدمات خدمات انتقال خودکار را استخدام کرده باشند. بپرسید که آیا آنها از نوع خدماتی که از ارائه دهنده خدمات دریافت کرده اند راضی هستند و آیا ممکن است خدمات خود را به شما توصیه کنند. این یک منبع عالی اطلاعات برای نیازهای شما خواهد بود

بررسی های مشتری را بررسی کنید. هر مرکز تعمیر گیربکس خودرو در حال حاضر سایت خود را دارد که مشتریان تجربیات خود را در مورد تعمیر گیربکس خاص در خدمات تولدو به اشتراک می گذارند. بررسی ها را بررسی کنید و ببینید مشتریان در مورد کارشناسان انتقال خودرو خاص چه می گویند. ارائه دهندگان خدماتی که نظرات مثبت بیشتری دارند، نشانه این است که آنها خدمات با کیفیت و رضایت بخشی را به مشتریان خود ارائه کرده اند.

سطح تجربه را بررسی کنید. مرکز رپینگ انتقال خودرو باید در انجام کلیه کارهای مرتبط در انواع خودروها تجربه کافی داشته باشد. بنابراین، سنت برای تعیین تعداد سالهایی که ارائه دهندگان خدمات انتقال خودرو آینده در این زمینه بوده اند، نیاز دارند. این اطمینان حاصل می کند که خودروهای آنها در دستان امن باقی خواهند ماند. سطح تجربه خدمات ارائه شده از طریق سایت خود را درک کنید.

صلاحیت کارشناس را تعیین کنید. مکانیک تخصصی که قرار است مسائل مربوط به گیربکس خودروی شما را رسیدگی کند، باید درک گسترده ای در مورد قطعات خودرو و عملکرد قطعات داشته باشد. مشتری باید از آن چند سؤال بپرسد تا سطح دانش خود را در مورد خدمات انتقال خودکار ارزیابی کند

خدمات تعمیر دنده و تعمیر گیربکس تعمیر دنده، گیربکس و کاهنده سرعت. چرخ دنده ها وسایل مکانیکی هستند که نیرو و حرکت را بین محورها انتقال می دهند. آنها از نظر نوع، دندانه ها، جهت، اندازه، ویژگی ها و مواد ساخت متفاوت هستند.

اجزای جعبه دنده

گیربکس ها شامل مجموعه ای از چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها هستند که در یک محفظه محصور و روغن کاری شده در کارخانه نصب می شوند. گاهی اوقات آنها را سر دنده یا کاهش دهنده سرعت می نامند.

کاهنده های سرعت در طیف وسیعی از اندازه ها، ظرفیت ها و نسبت های سرعت عرضه می شوند. عملکرد آنها تبدیل ورودی ارائه شده توسط یک محرک اصلی به خروجی با دورهای کمتر در دقیقه (RPM) و به تبع آن گشتاور بالاتر است. خدمات تعمیر دنده و گیربکس که در کاهش سرعت با ترتیبات چرخ دنده های خار، مارپیچ، سیاره ای، هارمونیک یا حلزونی تخصص دارند معمولاً در دسترس هستند.

توابع گیربکس

خدمات تعمیر دنده و تعمیر گیربکس ممکن است آنالیز استرس، خراب کردن، تمیز کردن، نوسازی یا تعویض، مونتاژ، رنگ آمیزی و خدمات تست و بازرسی را انجام دهند. خدمات تعمیر چرخ دنده همچنین ممکن است فعالیت هایی مانند شکل دادن، سنگ زنی و سنگ زنی را انجام دهند. تجزیه و تحلیل تنش دنده مطابق با استانداردهای منتشر شده برای سیستم های انتقال دنده انجام می شود. خدمات نوسازی چرخ دنده در بازسازی چرخ دنده ها با تمام مواد جدید تخصص دارند. خدمات تعمیر دنده و تعویض گیربکس نیز معمولاً در دسترس است. این خدمات تعمیر دنده و گیربکس قطعات و سیستم های آسیب دیده را برای تعویض و تعمیر بعدی حذف می کنند. خدمات نقاشی دنده، تست دنده و بازرسی دنده ممکن است عملیات ثانویه را انجام دهند. خدمات شکل دهی چرخ دنده، خدمات چرخ دنده و خدمات سنگ زنی دنده فعالیت های تخصصی را انجام می دهند

خدمات تعمیر دنده

خدمات تعمیر دنده و تعمیر گیربکس از نظر قابلیت ها و گواهینامه ها متفاوت است. انواع گیربکس ترتیبات چرخ دنده زیر را پوشش می دهند: چرخ دنده های خار، سیکلوئیدی، مارپیچ، اریب، میتر، کرم، سیاره ای، هیپووئید و هارمونیک. خدمات تعمیر چرخ دنده انواع دنده های زیر را شامل می شود: خار، سیکلوئید، مارپیچ، اریب، میتر، کرم و چرخ دنده حلزونی، سیاره ای، هیپووئید و رک و پینیون. برخی از خدمات تعمیر دنده و گیربکس مهندسی مجدد را برای بهبود سیستم دنده موجود در مقایسه با مشخصات سازنده تجهیزات اصلی (OEM) ارائه می دهند.

بسیاری از خدمات تعمیر دنده و گیربکس تعمیر دنده ها، گیربکس ها و کاهش دهنده های سرعت مطابق با استانداردهای OEM، استانداردهای AGMA یا ISO 9002. AGMA یک سازمان معتبر توسعه استاندارد در موسسه استاندارد ملی آمریکا (ANSI) است. سازمان بین المللی استاندارد (ISO) ISO 9002 را همراه با بسیاری دیگر از استانداردهای بین المللی به رسمیت شناخته شده منتشر می کند.

هر چند وقت یکبار باید گیربکس روی ماشین اتوماتیک سرویس شود؟

شما باید هر ۶۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ مایل برای یک سرویس یک ماشین با گیربکس اتوماتیک سوار شوید.

آیا گیربکس اتوماتیک قابل تعمیر است؟

بله گیربکس اتوماتیک قابل تعمیر است. با این حال، توجه داشته باشید که این می تواند پیچیده و کار فشرده باشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک معمولاً یکی از گران ترین تعمیراتی است که شما روی ماشین خود انجام می دهید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

قیمت تعمیر گیربکس اتوماتیک می تواند بسیار متفاوت باشد. قیمت به عوامل مختلفی مانند نوع گیربکس، سن خودرو و میزان آسیب بستگی دارد. به طور کلی، تعمیر گیربکس اتوماتیک چیزی بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ پوند برای شما هزینه خواهد داشت.

گیربکس اتوماتیک چقدر عمر می کند؟

اکثر گیربکس های اتوماتیک ۱۵۰۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ مایل کار می کنند. یک راننده به طور متوسط ​​حدود هفت سال طول می کشد تا این مسافت پیموده شده را روی یک خودرو بگذارد.

آیا تعمیر گیربکس خودرو شامل گارانتی می شود؟

این بستگی به گارانتی شما دارد. اکثر ضمانت‌های سازنده تعمیرات گیربکس خودرو را تا زمانی که به یکی از گاراژهای مورد تایید آن‌ها مراجعه کنید پوشش می‌دهد – این معمولاً در یک نمایندگی مجاز است. با این حال، برخی از رانندگان ممکن است به جای آن ضمانت های شخص ثالث داشته باشند. حتماً گارانتی خود را به طور کامل مطالعه کنید تا ببینید آیا شامل تعمیرات گیربکس می شود یا خیر و چه شرایطی دارد که هزینه تعمیرات را پوشش دهد.

آیا تعمیر گیربکس خودرو تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

اکثر بیمه نامه های خودرو هزینه های مربوط به تعمیر گیربکس را پوشش نمی دهند. با این حال، بیمه نامه خود را به دقت بخوانید یا با شرکت بیمه خود تماس بگیرید تا مطمئن شوید که آیا تعمیرات انجام شده توسط متخصص گیربکس خودرو را پوشش می دهد یا خیر.

تعمیر گیربکس خودرو شخصی است که در عیب یابی و تعمیر گیربکس یا گیربکس خودروی اتوماتیک تخصص دارد.

بسیاری از رانندگان تصمیم به خرید یک خودروی اتوماتیک می‌گیرند، زیرا رانندگی با آن‌ها راحت ‌تر است. همچنین زمان کمتری برای یادگیری نحوه رانندگی ماشین اتوماتیک نسبت به یک ماشین دستی نیاز است. با این حال، این راحتی های اضافه شده با چند معاوضه در تعمیر گیربکس همراه است.

یکی از بزرگترین معاوضه ها این است که شما معمولاً برای انجام تعمیرات و نگهداری نیاز به استخدام یک متخصص گیربکس اتوماتیک دارید. این به این دلیل است که گیربکس های اتوماتیک ماشین پیچیده تر هستند. سه نوع گیربکس اتوماتیک وجود دارد.

گیربکس های متغیر پیوسته (CVT): CVT ها با استفاده از سیستم قرقره کار می کنند. این بدان معنی است که آنها نه تنها کم صداترین و کارآمدترین نوع گیربکس اتوماتیک هستند، بلکه اساساً تعداد بی نهایت ضریب دنده را نیز ارائه می دهند.

گیربکس های دستی خودکار (AMT): AMT ها به عنوان گیربکس های نیمه اتوماتیک نیز شناخته می شوند و ارزان ترین نوع از سه نوع برای تولید هستند. مردم تمایل دارند آنها را دوست داشته باشند زیرا مصرف سوخت آنها کم است و با هزینه های نگهداری پایین همراه است.

گیربکس های دو کلاچه (DCTs): DCT ها از یک سیستم دو کلاچه استفاده می کنند که توسط کامپیوتر کنترل می شود. این امر باعث می شود تا تعویض دنده سریع، مطمئن و روان انجام شود.

آشنایی با انواع مختلف گیربکس های اتوماتیک، نحوه کار آنها و نحوه تعمیر آنها در صورت بروز مشکل دقیقاً همان چیزی است که می توانید به متخصص گیربکس خودکار کمک کنید. و، خوشبختانه، پیدا کردن متخصصان ماشین اتوماتیک بسیار آموزش دیده و ماهر آسان است.

برای انجام تعمیر گیربکس اتوماتیک با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۷۹۳۳۶۷۷ تماس بگیرید.

به مکانیک نیاز دارید؟ تماس بگیرید!
09127933677